Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

rye chips

1,000+ results for “rye chips”

Lay's Classic Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$3.29($0.41/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(4411)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Flamin Hot - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(4238)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

Fritos Original Corn Chips - 9.25oz

4.7(1633)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)

Snack Factory Original Pretzel Crisps - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Pretzel Sticks - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.5(547)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8oz

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(3962)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar And Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.7(2315)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12898)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Minis Action Cups Chips - 12oz

$8.99
reg $10.99
Sale
Frito-LayNew at target
4.2(85)
Loved for: perfect size for kids
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Stacks BBQ Flavored Potato Crisps Chips - 5.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.