Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

silva sausage

253 results for “silva sausage”

Johnsonville Mild Italian Ground Sausage - 16oz: Pork

Redondo's Portuguese Hot Sausage - 12oz: Pork

$5.99($0.50/ounce)

Nathan's Famous Bun Length Skinless Beef Franks - 12oz/8ct

$6.39($0.53/ounce)

Nathan's Famous Skinless Beef Franks - 12oz/8ct

$6.39($0.53/ounce)
4.6(546)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Rana Italian Sausage Ravioli - 10oz

$5.69($0.57/ounce)
4.3(111)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Hebrew National Beef Franks - 10.3oz/6ct

$5.99($0.58/ounce)

Rana Fettuccine Sausage & Mushrooms Meal Kit - 38oz

$14.99($0.39/ounce)

Redondo's Lisboa Portuguese Mild Sausage - 10oz: Made With Pork

$4.69($0.47/ounce)
was $4.99
New lower price

Sponsored

Bellatoria Ultra Thin Crust Garlic Chicken Alfredo Pizza - 14.33oz

$5.99($0.37/ounce)
reg $6.69
Sale

Rego's Purity Mild Portuguese Sausage - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Frozen Wood-Fired Crust Spicy Sausage & Sweet Pepper Pizza - 15.3oz - Good & Gather™ Collabs | Ann Kim

Ambassador Our Old Fashion Wieners - 12.8oz: Beef

$5.19($0.41/ounce)

Johnsonville Firecracker Spicy Sausage - 5ct/19oz

$5.99($0.32/ounce)

Johnsonville Sweet Italian Sausage Links - 5ct/19oz: Pork

Thin Crust Uncured Pepperoni and Sausage Frozen Pizza - 14.7oz - Good & Gather™

$5.99($0.41/ounce)

Ball Park Franks - 15oz/8ct: Pork, No Artificial Flavor

$3.49($0.23/ounce)
4.5(1484)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Wright Wood Smoked White Cheddar & Bacon Sausage - 12oz

$5.99
4.5(147)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Applegate Natural Grass-Fed Uncured Beef Hot Dog - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
4.4(283)
Loved for: all natural ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.