Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

southwest chicken

310 results for “southwest chicken”

Kidfresh Frozen Chicken Sticks Value Pack - 16.4oz

$9.99($0.61/ounce)

InnovAsian General Tso's Chicken - 18oz

$7.19($0.40/ounce)
4.1(484)
Loved for: crispy chicken
SNAP EBT eligible

Starkist White Chicken 25% Less Sodium - 2.6oz

$1.89($0.73/ounce)
4.6(261)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Healthy Choice Cafe Steamers Sweet & Sour Chicken - 10oz

$2.99($0.30/ounce)
4.1(432)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Apple & Pecan Chicken Salad - Good & Gather™ 12oz

Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Tem Toa Chicken Pad Thai - 9oz

$5.99
3.9(123)
SNAP EBT eligible

Real Good Gluten Free Chicken Enchiladas - 9oz

$3.99($0.44/ounce)
reg $4.99
Sale

Sponsored

No Antibiotics Ever Air Chilled  Whole Chicken - 3.50-5.0lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.95 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sukhi's Butter Chicken Meal Rice Bowl - 11oz

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

kevin's foods Gluten Free Size Lemongrass Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Chicken Strip - Frozen - 32oz

Kevin's Foods Gluten Free Thai-Style Coconut Chicken - 9.5oz

Don Lee Farms Snack Size Gluten Free Beef Birria Tacos - 8ct/8.96oz

P.F. Chang's General Chang's Chicken - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.