Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spice bags

1,000+ results for “spice bags”

El Guapo Arbol Chili Pods Bag Whole - 2.25oz

$2.59($1.15/ounce)

El Guapo Cloves Bag Whole - 0.25oz

$1.59($6.36/ounce)

Organic Fresh Cilantro - 1ct

$1.61
reg $1.79
Sale
4.1(393)
SNAP EBT eligible

Garlic Powder - 3.12oz - Good & Gather™

$1.19($0.38/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(2384)
SNAP EBT eligible

Old El Paso Gluten Free Taco Seasoning Mix Original 1oz: Chili Pepper, Low Fat

$0.99($0.99/ounce)

Pumpkin Pie Spice - 1.7oz - Good & Gather™

$2.29($1.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(539)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Onion Powder - 2.62oz - Good & Gather™

$1.19($0.45/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(2037)
SNAP EBT eligible

Siete Mild Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

Chili Powder - 2.5oz - Good & Gather™

$1.19($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(670)
SNAP EBT eligible

Ground Cinnamon - 2.37oz - Good & Gather™

$1.19($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1121)
Loved for: fresh aroma
SNAP EBT eligible

Ground Italian Seasoning - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(959)
Loved for: aromatic flavor
SNAP EBT eligible

Iodized Salt - 26oz - Good & Gather™

$0.99($0.04/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2020)
SNAP EBT eligible

Cinnamon Sticks - 0.75oz - Good & Gather™

$3.69($4.92/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(407)
SNAP EBT eligible

Ground Paprika - 2.12oz - Good & Gather™

$1.19($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(1033)
Loved for: flavorful spice
SNAP EBT eligible
Skip to next section

Sponsored

Ground Black Pepper - 3oz - Good & Gather™

$3.59($1.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(1145)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Ground Nutmeg - 2.12oz - Good & Gather™

$3.99($1.88/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(331)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Thyme Leaves - .75oz - Good & Gather™

$2.49($3.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(321)
SNAP EBT eligible

Oregano Leaves - 0.75oz - Good & Gather™

$1.19($1.59/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(686)
Loved for: taste
SNAP EBT eligible

Ground Cumin - 2oz - Good & Gather™

$1.19($0.60/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(517)
Loved for: affordable pricing
SNAP EBT eligible

Parsley Flakes - 0.25oz - Good & Gather™

$1.19($4.76/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(869)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Sesame Seeds - 2.25oz - Good & Gather™

$2.49($1.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(294)
SNAP EBT eligible

Black Peppercorn Grinder - 1.58oz - Good & Gather

$2.39($1.51/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(399)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.