Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

spicy frozen chicken nuggets

279 results for “spicy frozen chicken nuggets”

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Grilled Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz - Good & Gather™

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Strip - 22oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(200)
Loved for: juicy texture
SNAP EBT eligible

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

Tyson All Boneless & Skinless Chicken Thighs - 1.26-2.938 lbs - price per lb

$14.47 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Just Bare Family Pack Bites - 36oz

$14.99
Just BareNew at target
5(5)
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Thin-Sliced Boneless & Skinless Chicken Breast - 0.76-1.988lbs - price per lb

$6.08 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)

All Natural Boneless Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)

Tyson Applewood Smoked Pulled Boneless Chicken - Frozen - 18oz

Cheetos Flamin' Hot Puffs Flavored Snacks - 8oz: Gluten-Free

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(1813)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Yummy Whole Grain Dino Buddies Chicken Nuggets - Frozen - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.7(371)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sandwich Brothers of Wisconsin Spicy Chicken Melt - 15.6oz/6ct

$6.59($0.42/ounce)

Perdue Air Fryer Ready Buffalo Style Crispy Bites - Frozen - 24oz

P.F. Chang's Tempura Sesame Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Buffalo-Style Chicken Wings - Frozen - 28oz - Good & Gather™

$11.99($0.43/ounce)

MorningStar Farms Frozen Plant-Based Chik'n Nuggets Original - 10.5oz

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Buldak Carbonara Dumpling - 1.57lbs

$7.99($0.32/ounce)

Tyson Bone-In Chicken Thighs - 2.32 - 2.69lbs - price per lb

$7.24 max price($2.69/lb)
Final price will be based on weight.

Yummy Whole Grain Alpha Buddies Chicken Breast Nuggets - - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.6(325)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.