Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sunny butter

292 results for “sunny butter”

Organic Stir Peanut Butter Creamy - 28oz - Good & Gather™

$7.69($0.27/ounce)

Churn Maple & Cinnamon Butter - 3oz

$4.99($1.66/ounce)
4.6(29)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Jif 16oz Creamy Peanut Butter + 15oz Peanut Butter and Chocolate Flavored Spread

$6.44
Value Bundle
$6.78 when purchased separately

Oat Haus Apple Cider Donut Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Skippy Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preseveratives

$5.79($0.14/ounce)
reg $6.29
Sale

Jif Creamy Peanut Butter - 16oz: Gluten-Free, No Preservatives

$2.99($0.19/ounce)
was $3.19
New lower price
4.8(4393)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Jif Creamy Peanut Butter - 40oz: Gluten-Free, No Preservatives

$6.99($0.17/ounce)

Justin's Chocolate Hazelnut Butter Blend - 12oz: Certified Gluten-Free, Creamy

$9.19($0.77/ounce)

Organic Stir Peanut Butter Crunchy - 16oz - Good & Gather™

Extra Crunchy Peanut Butter - 40oz - Good & Gather™

$3.59($0.09/ounce)
was $3.99
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.4(375)
Loved for: affordable
SNAP EBT eligible

Jif Natural Creamy Peanut Butter Spread - 40oz

$6.99($0.17/ounce)
4.6(1308)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Crunchy Almond Butter Stir to Enjoy - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
4.6(54)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Bonne Maman Hazelnut Chocolate Spread - 12.7oz: Creamy Texture

$6.99($0.55/ounce)
4.4(36)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Jif Natural Creamy Peanut Butter Spread - 16oz

$2.99($0.19/ounce)
was $3.19
New lower price
4.6(1648)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Jif Simply Unsweetened Crunchy Peanut Butter Spread - 15oz

$3.19
JifNew at target
4.7(393)
SNAP EBT eligible

Oat Haus Pumpkin Spice Granola Butter - 12oz

$7.99($0.67/ounce)

Texas Roadhouse Whipped Original Salted Spread Butter - 7.35oz

Organic Valley Salted Organic Butter - 8oz/2ct

$4.99($0.62/ounce)

Jif 40oz Creamy Peanut Butter + Smuckers 20oz Squeeze Strawberry Fruit Spread

$10.43
Value Bundle
$10.98 when purchased separately

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

Skippy Creamy Peanut Butter - 16.3oz: Gluten-Free, No Artificial Colors, No Preservatives

$2.99($0.18/ounce)

Jif Simply Unsweetened Creamy Peanut Butter Spread - 15oz

$3.19
JifNew at target
4.7(623)
SNAP EBT eligible

One Trick Pony Organic Smooth Peanut Butter - 16oz

$6.99
reg $7.99
Sale

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.