Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tricolor quinoa

203 results for “tricolor quinoa”

V&V Supremo Queso Chihuahua Quesadilla Cheese - 7.06oz

Mexican-Inspired Birria Cooking Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(260)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Barilla Classic Genovese Pesto Sauce - 6.2oz

$3.49($0.56/ounce)
4.6(1845)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Red's All Organic Chicken Cilantro & Lime Burrito - 4.5oz

Kooshy Mambo Italiano Garlic Parmesan Sourdough Croutons - 5oz

$4.49($0.90/ounce)
4.8(56)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Cacique Cotija Part Skim Milk Cheese - 10oz: Gluten-Free

$5.29($0.53/ounce)
4.5(134)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Bush's Sidekicks Taco Fiesta Black Beans - 15.1oz

$1.69($0.11/ounce)
4.7(211)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Bellatoria Ultra Thin Crust Ultimate Pepperoni Pizza - 15.41oz

$5.99($0.39/ounce)
reg $6.69
Sale

Pacific Foods Organic Gluten Free Poblano Pepper & Corn Chowder Soup - 16.3oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

Spanglish Asadero Birria Seasoning - 1oz: Allspice

$2.99($2.99/ounce)

Laurel's Matcha Latte - 8 fl oz

$3.49
was $3.99
New lower price
Laurel'sNew at target
4.8(46)
SNAP EBT eligible

Barilla Creamy Tomato Pesto Sauce - 6.5oz

$3.49($0.54/ounce)
4.8(1116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nescafe Gold Espresso Caramel Light Roast Instant Coffee - 3.35oz

$10.59
4.6(194)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Good Foods Avocado Mash

$4.99 - $9.49
Good FoodsNew at target
4.4(614)

Guerrero Taco Size Soft Riquisimas Flour Tortillas - 24ct/35oz

Tri-Color Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)

Siete Red Enchilada Sauce - 15oz

$4.99($0.33/ounce)
4.7(116)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

PuraVida Frozen Disney KidsLife Classic Mac - 6.5oz

$4.99

Juanita's Foods Mexican Style Hominy

$1.99 - $4.79
4.6(185)
Loved for: lower sodium
SNAP EBT eligible

Tazo Strawberry Matcha Latte Sweetened Green Tea Concentrate - 32 fl oz

$5.99($0.19/fluid ounce)
4.3(5583)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.