Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

wheat crackers snack

484 results for “wheat crackers snack”

cadootz Sea Salt Crackers - 4.23oz

$5.99
4.2(168)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Firehook Crackers Garlic Thyme - 5.5oz

$6.19
reg $6.99
Sale

Cheez-It Cheddar Jack Baked Snack Crackers 12.4oz

4.7(972)
Loved for: bold cheese flavor
SNAP EBT eligible

Kellogg Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Sticks - 11oz: Whole Grain

$3.99($0.36/ounce)

Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers - 21oz

$5.79($0.28/ounce)
4.6(1329)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Cheez-It Grooves Sharp White Cheddar Crackers - 9oz

4.6(999)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Snack Kits Turkey & Cheddar - 2.76oz

$2.99
4.5(225)
Loved for: fresh ingredients
SNAP EBT eligible

Cheez-It Original Baked Snack Crackers Multipack - 20ct

$9.99($0.50/ounce)
4.8(927)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheez-It White Cheddar Baked Snack Crackers - 12.4oz

4.6(2075)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Classic Water Cracker - 4.4oz - Good & Gather™

$2.69($0.61/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1095)
SNAP EBT eligible

Cheez-It Baked Snack Mix Crackers Original - 17.8oz

$5.79($0.33/ounce)

Goldfish Zesty Ranch Crackers - 6.6oz: No High Fructose Corn Syrup, Mild Spice

Quaker Buttermilk Ranch Gluten Free Popped Rice Crisps - 6.06oz: No Artificial Flavors, Whole Grain

$4.29($0.71/ounce)

Colombina Crakeñas Saltín Integral - 13.5oz

$1.99($0.15/ounce)

Fig and Olive Mini Artisanal Crisps - 5.3oz - Good & Gather™

$4.29($0.81/ounce)

FitJoy Grain Free Classic Club Crackers - 7oz

$5.99
FitJoyNew at target
3.6(90)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.