Back to School Favorites
121 results
$4.29($0.60/ounce)
$12.99($0.68/ounce)
$8.99($0.76/ounce)
Highly rated
$5.79($0.39/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
SNAP EBT eligible
$3.19($0.36/ounce)
$4.29($0.66/ounce)
$6.99($0.73/ounce)
SNAP EBT eligible
$14.69($0.94/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.56/ounce)
$9.99($0.65/ounce)
$3.59($0.58/ounce)
was $4.29
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.59($0.58/ounce)
was $4.29
New lower price
$9.99($1.30/ounce)
Highly rated
$5.79($0.40/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
SNAP EBT eligible