New : Back to School Favorites
39 results
$3.99($0.25/ounce)
Buy 2 for $5 Go-GURT protein strawberry yogurt
$5.29($0.35/ounce)
$2.99($0.62/ounce)
Buy 2 for $5 on select fruit snacks
$5.29($0.28/ounce)
$6.99($0.21/ounce)
reg $7.49
Sale
$4.39($1.13/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$9.99($1.30/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
$6.99($0.18/ounce)
reg $7.49
Sale
$6.99($0.18/ounce)
reg $7.49
Sale
$4.39($0.90/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$4.49($0.78/ounce)
reg $5.19
Sale
$5.29($0.29/ounce)
$6.99($0.18/ounce)
reg $7.49
Sale
$5.29($0.28/ounce)
$7.99($0.50/ounce)
reg $8.49
Sale
$7.99($0.50/ounce)
reg $8.49
Sale
$5.29($0.29/ounce)
$4.39($0.99/ounce)
Buy 1, get 1 50% off select Annie's snacks
$3.19($0.49/ounce)
$6.89($0.41/ounce)
$4.29($0.69/ounce)
$4.29($0.33/ounce)
was $9.99
New lower price
Trending Back to School Favorites
- $1.59($0.27/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.6 out of 5 stars with 1873 ratings
- $3.29($0.37/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley granola bars & biscuit4.6 out of 5 stars with 4964 ratings
- $4.29($0.66/ounce)Buy 2 for $7 on select Nature Valley snack bars4.7 out of 5 stars with 1338 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.5 out of 5 stars with 335 ratings
- $2.99($0.50/ounce)Buy 1, get 1 50% off select Annie's mac & cheese dishes4.5 out of 5 stars with 342 ratings
- $3.29($0.46/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley granola bars & biscuit4.8 out of 5 stars with 1864 ratings