Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

365 frozen chicken thighs

270 results for “365 frozen chicken thighs”

Just Bare Family Pack Strips - 36oz

$14.99
Just BareNew at target
4.4(7)
SNAP EBT eligible

Chicken Pot Pie - 30oz - Good & Gather

$13.99($0.47/ounce)
4.1(47)
Loved for: flaky crust
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Perdue Antibiotic Free Chicken Drumsticks - 1.6-2.2lbs - price per lb

$4.38 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

Chicken Fried Rice - 12oz - Good & Gather™

$6.99($0.58/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(37)
SNAP EBT eligible

Applegate Organics Chicken Strips - Frozen - 8oz

$9.59($1.20/ounce)

Foster Farms Simply Raised USDA Antibiotic Free Party Chicken Wings - 1-2.5lbs - price per lb

$6.74 max price($4.49/lb)
Final price will be based on weight.

Foster Farms Crispy Chicken Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.2(402)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Impossible Plant-Based Chicken Nuggets - Frozen - 13.5oz

$6.99
ImpossibleNew at target
5(12)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Wings Antibiotic Free - 1.4-2lbs - price per lb

$7.98 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Trimmed & Ready Thin-Sliced Boneless & Skinless Chicken Breast - 0.76-1.988lbs - price per lb

$6.08 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Crescent Foods Frozen Breaded Chicken Nuggets - 3lbs

$15.99

Foster Farms Take Out Al Pastor Diced Chicken - 16oz

Foster Farms Chicken Breast Patties - Frozen - 28oz

$6.99($0.25/ounce)
4.5(247)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Tyson Simple Spicy Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
3.2(59)
SNAP EBT eligible

Tyson Game Time Sports Nugget - Frozen - 25oz

$6.99
TysonNew at target
4.3(4)
SNAP EBT eligible

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.