Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheddar jalapeno chips

1,000+ results for “cheddar jalapeno chips”

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

4.8(12897)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Sea Salt Veggie Straws Potato & Vegetable Snack Multipack - 12ct/.75oz - Good & Gather™

$7.39($0.82/ounce)

Cheetos Minis Flamin Hot Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1175)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Simply Nacho Tortilla Chips Doritos White Cheddar - 5.5oz

$3.19($0.58/ounce)

PopCorners Spicy Queso - 7oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(555)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)

Sponsored

Frito-Lay Variety Pack Fiery Mix - 18ct: Hot Cheese, Jalapeno, Lime, Onion Snacks

$8.99($0.52/ounce)
Select items on sale

Pringles Snack Cups Variety Pack Potato Crisps Chips - 12.9oz/18ct: Original, Cheddar, Onion, Sour Cream

Organic White Cheddar Puffs Multipack - 12ct - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

SimplyProtein Restaurant Style Protein Jalapeno Ranch Flavored Tortilla Chips - 4.58oz

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 42ct: Cheddar, Ranch, Nacho

$19.99($0.49/ounce)
Select items on sale

Popcorners Kettle Corn Snacks Sharing Size - 7oz

4.8(2243)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Sour Cream & Onion Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
RufflesNew at target
4.7(1267)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.