Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chick pra pasta

335 results for “chick pra pasta”

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Counter Creamy Chicken Parm Pasta - 10oz

$5.99
4.5(147)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Pasta Roni Angel Hair Pasta with Herbs - 4.8oz

$1.49($0.31/ounce)
was $1.69
New lower price

Oven-Ready Lasagna Noodles - 12oz - Good & Gather™

$1.79($0.15/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(632)
Loved for: no-boil convenience
SNAP EBT eligible

Cavattappi Pesto Pasta with Chicken - 15.8oz - Good & Gather™

$8.99($0.57/ounce)

Banza Wheat Protein Rotini Pasta - 12oz

Riff Spicy Tomato Rigatoni - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Spicy Chicken Carbonara Ramen Noodles - 22.90oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale
4.5(970)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Thin Spaghetti - Good & Gather™

$1.29 - $1.99
Good & GatherOnly at target
4.7(1065)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Banza Wheat Protein Penne Pasta - 12oz

$3.59

Ziti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(185)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Rao's Homemade Penne Rigate Pasta -  16oz

$3.19
4.8(316)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MOMOFUKU Soy and Scallion Noodles - 14.2oz/4ct

$9.99($0.70/ounce)
4.8(534)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(890)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Nissin Foods Hot & Spicy Chicken Bowl Noodles 3.32oz

$1.69($0.51/ounce)
4.3(984)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Near East Mix Roasted Garlic & Olive Oil Couscous - 5.8oz

$2.49($0.43/ounce)
4.6(346)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Fusilli Pasta -  16oz

$3.19
4.9(190)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Goodles Shella Good Aged White Cheddar Protein Mac & Cheese - 6oz

Banza Gluten Free Brown Rice Elbows Pasta - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.8(52)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Annie's Shells & Real Aged Cheddar Mac and Cheese - 6oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup, No Artificial Flavors

Goodles Shella Good Aged White Cheddar Protein Mac and Cheese Cup - 2.1oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.