Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken noodle soup secrets

322 results for “chicken noodle soup secrets”

Butternut Squash Soup - 24oz - Good & Gather™

$4.29($0.18/ounce)

Nongshim Bowl Spicy Kimchi Soup Microwavable Noodle Bowl - 3.03oz

$1.49($0.49/ounce)

Campbell's Condensed Butter Chicken Sauce - 10.5oz

Deep Indian Kitchen Gluten Free Butter Chicken with Rice - 9oz

$5.99($0.67/ounce)

Campbell's Condensed Smothered Chicken Sauce - 10.5oz

$2.59
4.5(205)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Campbell's Condensed Tomato Bisque Soup - 11oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Knorr Chicken Bouillon Cubes - 2.5oz/6ct

$1.59($0.64/ounce)
4.5(723)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nongshim Ramyun Black Noodle - 4.58oz

$2.29

Sponsored

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Celery Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Homestyle Chicken Noodle - 16.1oz: No High Fructose Corn Syrup

$1.99($0.12/ounce)

Sapporo Ichiban Original Ramen Noodle Soup - 17.5oz/5ct

$4.99($0.29/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(602)
Loved for: flavorful broth
SNAP EBT eligible

Knorr Granulated Tomato Chicken Bouillon - 7.9oz

$2.69($0.34/ounce)
4.2(1279)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Swanson Natural Goodness Gluten Free 33% Less Sodium Chicken Broth - 48oz

$3.99($0.08/ounce)
Select items on sale

Campbell's Condensed Family Size Cream of Mushroom Soup - 22.6oz

$2.99($0.13/ounce)
4.8(1072)
Loved for: versatile ingredient
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.