Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken pita

323 results for “chicken pita”

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Tyson Buffalo Chicken Wings - - 40oz: Bone-In, Buffalo Sauce

$11.99($0.30/ounce)

Laoban Bao Buns Sesame Chicken - 10oz/4ct

$6.49($0.65/ounce)
reg $8.49
Sale
4.1(222)
Loved for: fluffy dough
SNAP EBT eligible

Golden Krust Jamaican Style Jerk Chicken Patties - 9oz/2ct

$3.39($0.38/ounce)
reg $3.99
Sale
4.5(111)
Loved for: authentic taste
SNAP EBT eligible

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Feel Good Foods Gluten Free Frozen Chicken Potstickers - 10oz

Bibigo Frozen Chicken & Vegetable Steamed Dumplings - 6.59oz

$3.99($0.61/ounce)
4.6(464)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Dinosaur Shaped Frozen Chicken Nuggets - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)

Kevin's Natural Foods Frozen Gluten Free Korean BBQ Style Chicken - 9.5oz

$5.99($0.63/ounce)

Fresh Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 1-1.7lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.39 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Dino Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

Sponsored

Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.85 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

No Antibiotics Ever Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

$5.99($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1401)
Loved for: convenient meal
SNAP EBT eligible

Kevin's Foods Gluten Free Thai-Style Coconut Chicken - 9.5oz

Buldak Carbonara Dumpling - 1.57lbs

$7.99($0.32/ounce)

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

Kevin's Natural Foods Roasted Garlic Chicken - 16oz

$10.49
4(1380)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Breaded Chicken Patties - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$5.99($0.23/ounce)
4.4(388)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Tem Toa Chicken Pad Thai - 9oz

$5.99
3.9(125)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.