Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken value pack

204 results for “chicken value pack”

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(289)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Perdue Shortcuts Diced Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

P.F. Chang's Tempura Honey Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

All Natural Chicken Tenders - Frozen - 40oz - Good & Gather™

$7.49($0.19/ounce)
reg $9.19
Sale
4.4(159)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast - 0.8-1.75 lb - price per lb

$9.35 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Simple Chicken Nugget - Frozen - 22oz

$8.99
TysonNew at target
4(203)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Chicken Tenderloins - 1.25-2.1 lb - price per lb

$5.29 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Chicken Thighs - 0.6-1.5lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.99 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Perdue Lightly Breaded Chicken Breast Chunks - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.4(307)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Tyson Chicken Nuggets - Frozen - 64oz

$13.49($0.21/ounce)

Sponsored

Dino Chicken Nuggets - Frozen - 29oz - Good & Gather™

All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(512)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Applegate Farms Natural Gluten Free Tender Chicken - Frozen - 16oz

Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)

Farmer Focus Organic Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.67lbs - price per lb

$8.74 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Premium White Chunk Chicken in Water - 5oz - Good & Gather™

$1.39($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(504)
Loved for: versatile for meals
SNAP EBT eligible

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(180)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Perdue Powered High Protein Chicken Nugget - Frozen - 24oz

$8.99
PerdueNew at target
4.6(180)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Fresh Organic Boneless & Skinless Air Chilled Thin Sliced Chicken Breasts - 1-2lbs - price per lb - Good & Gather™

$14.58 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Grilled & Ready Chicken Breast Strips - Frozen - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.1(996)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.