Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chili oil

233 results for “chili oil”

El Pato Tomato Sauce - 7.75oz: Medium Spice

$0.99($0.13/ounce)
4.5(272)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fly By Jing Xtra Crunchy Sichuan Chili Crisp Vegan Extra Crunchy Hot Sauce - 6oz

$11.49($1.92/ounce)

Tajin Gluten Free Reduced Sodium Clasico Chile Lime Seasoning - 5oz

Spice World Kickin' Chili Onion Crunch Cooking & Seasoning Blend - 6oz

McCormick Harry Potter Chocolate Frog Finishing Sugar - 3.47oz

Huy Fong Chili Paste 8oz

$2.79($0.35/ounce)
4.6(100)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Siete Mild Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

Old El Paso Red Enchilada Sauce Mild 10oz: Low Fat, Gluten-Free, Vegan

Butter Chicken Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(691)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Sesame Teriyaki Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(833)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Mild Diced Green Chiles - 4oz - Market Pantry™

$0.99($0.25/ounce)
was $1.19
New lower price
Market PantryOnly at target
4.7(863)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

McCormick Chili Seasoning Mix Original - 1.25oz: No Added MSG, Vegan

$1.79($1.43/ounce)

Kikkoman Less Sodium Soy Sauce 10 fl oz: Keto Certified, Vegan

$4.19($0.42/fluid ounce)
4.8(1317)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Hormel Gluten Free Chili with Beans - 15oz: USDA QMP Seal, Beef

$2.69($0.18/ounce)
4.3(1266)
Loved for: versatile meal option
SNAP EBT eligible

Organic Chili Beans - 15oz - Good & Gather™

$0.99($0.07/ounce)
was $1.29
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.5(398)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tikka Masala Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(566)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Kinder's Chili Sesame Crunch Seasoning - 5.6oz

Old El Paso Gluten Free Taco Seasoning Mix Original 1oz: Chili Pepper, Low Fat

$0.99($0.99/ounce)

Hormel No Beans Chili - 15oz: USDA QMP Seal, Beef

$3.19($0.21/ounce)

Bush's Chili Magic Classic Homestyle Chili Starter Mild – 15.5oz: Fat Free, Gluten-Free, Vegan

$1.99($0.13/ounce)

Amy's Organic Gluten Free Medium Chili Soup - 14.7oz

$4.19($0.29/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.