Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chocolate brownie snacks

552 results for “chocolate brownie snacks”

Chocolate Chunk Cookies - 6ct - Favorite Day™

$4.49($0.45/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.4(115)
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Strawberry Fig Snack Bars - 12oz/6ct

Drumroll Snacks Chocolate Glazed Mini Donuts Gluten Free - 2.6oz

Heavenly Hunks Oatmeal Chocolate Chip Cookie Bites - 6oz

$4.79($0.80/ounce)
4.5(521)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Chocolate Chip Muffins - 14oz/4ct - Favorite Day

$4.49($0.32/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.5(114)
Loved for: moist texture
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Dark Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Glico Pocky Chocolate Covered Biscuit Sticks 2.47oz

4.7(742)
Loved for: convenient snack
SNAP EBT eligible

S'mores Cookies - 12.5oz - Favorite Day™

Tate's Bake Shop Chocolate Chip Cookies - 7oz: Naturally Flavored

$5.19($0.74/ounce)

Sponsored

Chocolate Chip Edible Cookie Dough - 6oz - Favorite Day™

$2.99($0.50/ounce)
4.9(44)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Fiber One Oats & Chocolate Chewy Bars - 10ct/14.1oz: No Artificial Flavors, Low Sodium, Whole Grain

$6.99($0.50/ounce)

GHIRARDELLI Milk Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

MUDDY BITES Peanut Butter Chocolate Waffle Cone Snacks - 4.25oz

Simple Mills Cookies Sweet Mmms Cocoa Crunch - 4oz

$5.29
4.6(442)
Loved for: rich cocoa flavor
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Chocolate Bunny Grahams - 7.5oz

$4.99($0.67/ounce)
4.4(160)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Harvest Mini Brownie Platter - 14oz/16ct - Favorite Day™

$7.99($0.57/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.