Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

christmas snacks stocking stuffers

1,000+ results for “christmas snacks stocking stuffers”

HERR'S Chick-fil-A Sauce Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(261)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Sabritas Turbos Flamas Snacks - 10oz

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Kettle Brand Party Size Jalapeno Potato Chips - 13oz

$5.19($0.40/ounce)

FitJoy Grain Free Tangy Dijon Pretzel Twists - 4.5oz

$3.99
FitJoyNew at target
4.4(100)
Loved for: great crunch
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Drizzled Mini Rice Cake Variety Pack - 11.1oz/15ct

$12.99
DrizziliciousNew at target
4.5(335)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

Sponsored

Siete Sea Salt Vin Kettle Potato Chips - 5.5oz

4.7(1119)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Party Size Potato Chips - 12.50oz: No Artificial Flavors

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Chili Lime

$2.79 - $19.99
4.6(2315)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Siete Sour Cream and Onion Kettle Chips - 5.5oz

4.3(212)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzel Rods - 12oz

$3.89($0.32/ounce)
4.7(1312)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(493)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.