Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dark chocolate low sugar

258 results for “dark chocolate low sugar”

Ghirardelli Sea Salt Caramel Dark Chocolate Candy SQUARES Bar - 4.8oz

Lindt Excellence 70% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Dark Chocolate Pretzel Bark Crisps Candy - 5oz - Favorite Day™

$4.79($0.96/ounce)
4.6(242)
Loved for: rich dark chocolate flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Dark Sea Salt Almond SQUARES Medium Bag - 4.12oz

$6.49($1.58/ounce)
was $6.99
New lower price

Cadbury Caramello Miniatures Sweetly Dark Chocolate Caramel Candy - 7.2oz

$5.99

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Mint Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price

Lindt Lindor Dark Chocolate Candy Truffles - 5.1 oz

$6.99($1.37/ounce)
4.7(346)
Loved for: rich creamy filling
SNAP EBT eligible

Hu Kitchen 65% Cacao Baking Dark Chocolate Chips - 7oz

Dark Chocolate with Sea Salt Truffle Candy - 3.5oz - Favorite Day™

$5.59($1.60/ounce)
4.3(159)
Loved for: rich creamy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Semi Sweet Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5115)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Semi Sweet Mini Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5115)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

UNREAL Milk Chocolate Candy  Gems - 5oz

$6.39($1.28/ounce)
4.6(570)
Loved for: dye free
SNAP EBT eligible

Lindt LINDOR 70% Extra Dark Chocolate Candy Truffles Bag - 5.1oz

Tru Fru Freeze Dried Strawberries in Dark & White Chocolate - 3.4 oz

Dark Chocolate Peanut Butter Cups - 12oz - Favorite Day™

Mounds Dark Chocolate and Coconut Snack Size Candy Bars - 11.3oz, Bag

Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

$5.99($1.71/ounce)
4.5(390)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Ferrero Rocher Dark Chocolate Hazelnut Candy Bar - 3.1oz

$4.49($1.45/ounce)
4.7(1369)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Brookside Pomegranate Dark Chocolate Candy - 7oz

$6.29($0.90/ounce)
4.8(1067)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Enjoy Life Dark Chocolate Dairy Free Vegan Baking Morsels - 9oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.