Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli meat snacks

289 results for “deli meat snacks”

Applegate Natural Black Forest Uncured Ham Slices - 12oz

Applegate Farms Dairy-Free Pork & Beef Pepperoni - 4oz

Boar's Head Genoa Salami - 4oz

$4.99($1.25/ounce)

Columbus Pepper Deli Turkey - 6oz

$5.99

Tofurky Smoked Ham Style Plant-Based Deli Slices - 5.5oz/15ct

Oscar Mayer Herbs Roasted Chicken Strips - 6oz

$4.79($0.80/ounce)

P3 Portable Protein Snack Pack with Turkey, Almonds & Colby Jack Cheese - 2oz

$2.29($1.15/ounce)

Uncured Genoa Salami and Cheddar Cheese Snacker - 2.5oz - Good & Gather™

$2.79($1.12/ounce)

Sponsored

Coro Foods Uncured Classic Salami - 3oz

$5.99($2.00/ounce)
5(19)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Farmer John Sliced Ham - 12oz

$3.99

Hot Calabrese, Asiago Cheese Cubes, Crostini Crackers - 2.7oz - Good & Gather™

$2.79($1.03/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(253)
Loved for: asiago cheese flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Snacking Bistro Bites Wine Infused Salami - 2.8oz

Boar's Head Ovengold Turkey - Deli Sliced - price per lb

$14.49/lb($0.91/ounce)

Oscar Mayer Sub Kit Turkey & Chicken - 16oz

Flock Foods Original Chicken Bites - 2.12oz

$5.99($2.83/ounce)
reg $6.49
Sale

Don Lee Farms Snack Size Gluten Free Beef Birria Tacos - 8ct/8.96oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.