Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli pack

214 results for “deli pack”

Colby Jack Cheese & Turkey Sausage Protein Pack Quick Bite - 4.5oz/3ct - Good & Gather™

$2.99($0.66/ounce)

Applegate Natural Oven Roasted Turkey Breast Slices - 12oz

$9.49($0.79/ounce)

Smoked Honey Turkey Breast Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(2194)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sliced Prosciutto - 3oz - Good & Gather™

$5.49($1.83/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(166)
Loved for: thinly sliced
SNAP EBT eligible

StarKist Tuna Creations Deli Style Tuna Salad Pouch - 3oz

$1.29($0.43/ounce)
4.6(642)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1306)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mild Cheddar Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather

$1.69($0.21/ounce)

Genoa Cracker Cut Coins - 6oz - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)

Turkey and Havarti Snackbox - 8oz - Good & Gather™

$3.99($0.50/ounce)

Columbus Italian Salami - 10oz: Cured Meat, Pre-Packaged

Applegate Uncured Genoa Salami - 4oz: Gluten-Free, Dairy-Free, No Added Antibiotics

$5.99($1.50/ounce)

Sponsored

All Natural Oven Roasted Turkey Breast - Good & Gather™

$3.59 - $5.99
Good & GatherOnly at target
4.4(1832)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Pepperoni, Gouda Cheese Cubes, Green Olives - 3oz - Good & Gather™

$2.79($0.93/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(342)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Ultra Thin Deli Select Honey Ham - 9oz

$4.19($0.47/ounce)
4.5(1461)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Extra-Thin Provolone Deli Sliced Cheese - 8oz/18 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Prime Fresh Hard Salami Slices - 7oz

$3.89($0.56/ounce)
4.6(599)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

True Story Heritage Breed Prosciutto - 3oz

$5.99

Gallo Pepperoni - 7oz

$4.99($0.71/ounce)
4.7(90)
SNAP EBT eligible

Prime Fresh Delicatessen Sliced Pepperoni - 7oz

$3.89($0.56/ounce)
4.8(109)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Prosciutto, Fontina Cheese Sliced, Long Cracker Crisps - 2.5oz - Good & Gather™

$2.79($1.12/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(434)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Columbus Mild Deli Meat Trio - 6oz

$8.49($1.42/ounce)

True Story Single Serve Uncured Ham Snack - 1.25oz

$1.99($1.59/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.