Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

deli platter

1,000+ results for “deli platter”

Lower Sodium Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Hillshire Reserve™ Maple Smoked Ham All Lunch Meat - 7oz

$5.99
4.7(140)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Smoked Ham - 9oz

$4.19
Hillshire FarmNew at target
3.9(13)
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Thin Sliced Pastrami Beef - 7oz

$4.59($0.66/ounce)

Hillshire Farm Thin Sliced Roast Beef - 7oz

$4.59($0.66/ounce)

Infuse 2pc Melamine Oval Platter Set Orange

$24.99

Sponsored

Rotisserie Seasoned Chicken Breast Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Columbus Applewood Smoked Uncured Ham - 6oz

BIA Vegetable Shaped Lead Free Ceramic Serving Dish Plate

Hillshire Farms Turkey & Honey Ham Variety Pack - 16oz

Columbus Peppered Salame Deli Meats - 10oz: Gluten-Free

$9.99($1.00/ounce)
4.6(296)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Columbus Pepper Deli Turkey - 6oz

$5.99

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.