Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

desert pepper cantina salsa

287 results for “desert pepper cantina salsa”

Village Mild Pico De Gallo - 14oz

$5.99($0.43/ounce)
Village FoodsNew at target
3.7(29)
SNAP EBT eligible

Pace Chunky Salsa Medium - 24oz: Gluten-Free, Vegan, No Added Sugar

$3.99($0.17/ounce)
4.7(849)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Mild Chunky Salsa 70oz - Good & Gather™

$8.39($0.12/ounce)
was $8.89
New lower price
Good & GatherOnly at target
4.4(35)
SNAP EBT eligible

Las Palmas Enchilada Sauce - 10 oz

$1.89($0.19/ounce)

Hormel Herdez Taqueria Sauce Avocado Cilantro - 9oz: Mild Spice Level

Herdez Guacamole Salsa Mild - 15.7oz

$3.89($0.25/ounce)
4.5(198)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Valentina Salsa Picante - 12.5 fl oz: Hot Spice Level

$1.89($0.15/fluid ounce)

Siete Casera Mild Salsa Roja - 10.5oz

$4.79($0.46/ounce)

Pace Mild Picante Sauce 16oz: Gluten-Free, No Added Sugar, Vegan

$3.19($0.20/ounce)
4.7(303)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Chicken Jalapeno Popper Dip - Good & Gather™ 10oz

$4.89

Queso Blanco - 15oz - Good & Gather™

$3.39($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(711)
SNAP EBT eligible

Old El Paso Gluten Free Taco Seasoning Mix Original 1oz: Chili Pepper, Low Fat

$0.99($0.99/ounce)

Sponsored

Mild Diced Green Chiles - 4oz - Market Pantry™

$0.99($0.25/ounce)
was $1.19
New lower price
Market PantryOnly at target
4.7(863)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Pico De Gallo - 16oz

$3.99($0.25/ounce)

Diced Tomatoes with Green Chiles - 10oz - Good & Gather™

$0.99($0.10/ounce)

Taco Dip - 12oz - Good & Gather™

$4.89($0.41/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.6(161)
SNAP EBT eligible

Siete Mild Taco Seasoning - 1.31oz: Garlic, Chili Pepper, Cumin

Spinach Artichoke Dip - 12oz - Good & Gather™

$4.89($0.41/ounce)
Good & GatherOnly at target
2.7(321)
SNAP EBT eligible

Sabra Roasted Red Pepper Hummus - 8oz

$3.29
4.5(524)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Dip - 10oz - Good & Gather™

$4.89($0.49/ounce)

Tzatziki Yogurt Dip - 9oz - Good & Gather

$4.89($0.54/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(99)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Cedar's Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip - 12oz

$4.99
4.6(95)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

La Terra Fina Spinach Artichoke & Parmesan Dip - 10oz

$5.99($0.60/ounce)
4.4(166)
Loved for: gluten-free
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.