easy mac
$4.69($0.21/ounce)
$2.69($0.19/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.57/ounce)
SNAP EBT eligible
$12.69($0.15/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$7.19($0.20/ounce)
Loved for: creamy flavor
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$3.99($0.50/ounce)
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$7.79
Sponsored
$5.39($0.22/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$5.99($0.80/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
Select items on sale
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
$1.99($0.95/ounce)
$2.99($0.57/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$3.69
Value Bundle
$3.88 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.99was $3.19 New lower price4.6 out of 5 stars with 158 ratings
- $1.39($0.23/ounce)reg $1.59 Sale4.5 out of 5 stars with 41 ratings