easy mac
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$2.69($0.19/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.57/ounce)
SNAP EBT eligible
$12.69($0.15/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$7.19($0.20/ounce)
Loved for: creamy flavor
SNAP EBT eligible
$4.69($0.21/ounce)
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$3.99($0.50/ounce)
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
Sponsored
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
$5.99($0.80/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
was $3.19
New lower price
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$7.79
$5.39($0.22/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible
$2.29($0.79/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored