festive snacks
2,183 results
for “festive snacks”$7.99($0.95/ounce)
$7.29($0.58/ounce)
Recommendations for you
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.8 out of 5 stars with 195 ratings
- $2.79($0.46/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.1 out of 5 stars with 84 ratings
- $5.39($0.29/ounce)Buy 2 for $9 select Oreo cookies4.7 out of 5 stars with 253 ratings
$2.79($0.42/ounce)
Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels
$7.19($0.80/ounce)
$3.79($0.95/ounce)
$3.00($2.31/ounce)
Related deals
- Bestseller$3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.7 out of 5 stars with 4553 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 Cheez-It snack crackers4.7 out of 5 stars with 2825 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.4 out of 5 stars with 2117 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.7 out of 5 stars with 1827 ratings
- $2.79($0.39/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.8 out of 5 stars with 1524 ratings
- $2.79($0.35/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.6 out of 5 stars with 1210 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.7 out of 5 stars with 457 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 Cheez-It snack crackers4.3 out of 5 stars with 1624 ratings
- $3.99($0.44/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.6 out of 5 stars with 917 ratings
- Highly rated$2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.8 out of 5 stars with 5214 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.6 out of 5 stars with 693 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.6 out of 5 stars with 737 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.7 out of 5 stars with 322 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.7 out of 5 stars with 871 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.7 out of 5 stars with 883 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.8 out of 5 stars with 664 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.7 out of 5 stars with 798 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 Cheez-It snack crackers4.7 out of 5 stars with 1198 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks3.8 out of 5 stars with 1298 ratings
- $3.39($1.60/ounce)Save 20% on select Good & Gather™ crackers4.3 out of 5 stars with 736 ratings
- $3.99($0.53/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.6 out of 5 stars with 2115 ratings
- $3.99($0.53/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.7 out of 5 stars with 882 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Cheez-It snacks4.3 out of 5 stars with 177 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish crackers & pretzels4.4 out of 5 stars with 392 ratings
$3.79($0.95/ounce)
$12.89($0.64/ounce)
was $13.89
New lower price
$4.49($0.48/ounce)
$4.29($0.35/ounce)
Buy 2 for $7 select crackers
Sponsored
Trending now
- $3.49($0.48/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.7 out of 5 stars with 2254 ratings
- $3.49($0.54/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.7 out of 5 stars with 1881 ratings
- $3.49($0.78/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.6 out of 5 stars with 1713 ratings
- $3.49($0.53/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.7 out of 5 stars with 655 ratings
- $3.49($0.57/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.6 out of 5 stars with 519 ratings
- $3.49($0.63/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.1 out of 5 stars with 693 ratings
- $3.49($0.59/ounce)Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes4.4 out of 5 stars with 664 ratings
- $44.99($1.87/ounce)reg $47.99 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
- $42.99($1.19/ounce)reg $45.49 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
- $71.49($1.70/ounce)reg $75.49 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
- $42.99($1.19/ounce)reg $45.49 Sale4.8 out of 5 stars with 14 ratings
$6.99($0.87/ounce)
Sponsored
$10.49($0.64/ounce)
Highly rated
$7.99($0.78/ounce)
Highly rated
$2.99($0.27/ounce)
$2.49($0.31/ounce)
$4.59($0.18/ounce)
Page 1Page 2Page 3Page 4Page 5Page 6Page 7Page 8Page 9Page 10Page 11Page 12Page 13Page 14Page 15Page 16Page 17Page 18Page 19Page 20Page 21Page 22Page 23Page 24Page 25Page 26Page 27Page 28Page 29Page 30Page 31Page 32Page 33Page 34Page 35Page 36Page 37Page 38Page 39Page 40Page 41Page 42Page 43Page 44Page 45Page 46Page 47Page 48Page 49Page 50