Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

fritos corn chips individual bags

296 results for “fritos corn chips individual bags”

Lieber's Thin Corn Cakes - 2.9oz

$2.49($0.86/ounce)
4.5(58)
Loved for: low in sodium
SNAP EBT eligible

Mission Triangles White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, Mild

$2.99($0.27/ounce)

Pringles Snack Stacks 3 Flavors Variety Pack - 27ct

$14.89($0.77/ounce)
4.8(207)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Takis Stix Fuego Corn Sticks - 9.9oz: Extra Hot Chili Flavor

$4.29($0.43/ounce)
4.5(1350)
Loved for: bold chili lime flavor
SNAP EBT eligible

Fan Foods Star Wars Mandalorian Outer Rim Ranch Tortilla Chips - 9.25oz

Sponsored

La Favorita Yellow Corn and Lightly Salted Tortilla Chips - 16oz

Chex Mix Cheddar Single Serve Bags Snack Mix Multipack - 17.5oz: Whole Grain, No Artificial Sweeteners

$6.39

Rap Snacks Variety Box - 18ct/18oz

$11.99($0.67/ounce)
Rap SnacksNew at target
3.4(145)
SNAP EBT eligible

Takis Fuego Pix Crunchy Corn Puff Snack - 8.5oz

$4.29
4.6(201)
Loved for: bold cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Jays Barbecue Potato Chips - 8oz: Vegan, No High Fructose Corn Syrup, Mild Spice Level

$3.69($0.46/ounce)

Frito-Lay Halloween Treat Mix Variety Chips - 15oz

$8.99($0.80/ounce)
reg $10.99
Sale

Frito-Lay 2 Pack/28ct Each Snacks Classic Mix Party Size Variety Pack

$31.34($0.58/ounce)
Value Bundle
$32.98 when purchased separately

Vitner's Big Bag Sizzlin' Hot Cheese Flavored Crunchy Kurls - 8.75oz

$2.69($0.31/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.