Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen food dinners

405 results for “frozen food dinners”

Lean Cuisine Frozen BBQ Chicken Pizza - 5.75oz

$3.49
4.5(228)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Lean Cuisine 2ct/10oz Comfort Cravings Frozen Five Cheese Rigatoni

$5.68($0.28/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

P.F. Chang's Chicken Fried Rice - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Bibigo Frozen Chicken & Vegetable Japchae Noodles - 10.0oz

$4.39($0.44/ounce)

Amy's Frozen Cheese Ravioli with Sauce Bowl - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)

Frozen Crispy Hash Brown Potato Patties - 22.5oz/10ct - Market Pantry™

$3.49($0.16/ounce)

P.F. Chang's Chicken Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

$3.99($0.45/ounce)

Bertolli Chicken Pesto with Penne - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

Evol Butternut Squash and Sage Ravioli - 8.13oz

4.1(577)
Loved for: flavorful filling
SNAP EBT eligible

Amy's Gluten Free Frozen Three Cheese Kale Bowl - 8.5oz

$6.29($0.74/ounce)
4.7(447)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Frozen Lightly Seasoned Quinoa & Vegetable Blend - 12oz - Good & Gather™

$3.19($0.27/ounce)

Sponsored

P.F. Chang's Home Menu Vegetable Mini Egg Rolls - 8ct/8.8oz

Devour Frozen Cajun Style Alfredo with Sausage and Chicken - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(467)
Loved for: flavorful sauce
SNAP EBT eligible

Bertolli Appetizers Frozen Parmesan Arancini - 11oz

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Lean Cuisine 2ct/8oz Protein Kick Vermont White Cheddar Frozen Mac and Cheese

$6.64($0.42/ounce)
Value Bundle
$6.98 when purchased separately

P.F. Chang's Home Menu Beef and Broccoli - 22oz

$7.59($0.35/ounce)

P.F. Chang's Pork Dan Dan Noodle Bowl - 11oz

$3.99($0.36/ounce)

Healthy Choice Café Steamers Frozen Grilled Chicken Marinara with Parmesan - 9.5oz

$2.99($0.31/ounce)

Banquet Frozen Chicken Pot Pie - 7oz

$0.99($0.14/ounce)

Amys Frozen Penne Bowl with Mushrooms and Spinach - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.