Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen vegan burritos

328 results for “frozen vegan burritos”

Tem Toa Frozen Vegetable Pad Thai - 9oz

$5.99
4.1(78)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Frozen Jalapeno Cream Cheese Wontons - 6.7oz/10ct - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.4(734)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Goodles Vegan Is Believin - 5.25oz: Added Prebiotics, Clean Label Project Certified

$4.99($0.95/ounce)

Amy's Indian Mattar Paneer Non-GMO, Gluten Free - 10 oz: Organic Certified

Frozen Cheesy Risotto-Style Cauliflower Rice - 12oz - Good & Gather™

$4.69($0.39/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(355)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Purple Carrot Gluten Free Vegan Sweet Corn Elote Bowl - 10.75oz

$5.19($0.48/ounce)

Mission Protein Tortilla Wraps - 9oz/6ct: Vegan

$6.59($0.73/ounce)

Sponsored

Blue Dragon Vegan Spring Wrappers - 4.7oz/16ct

Red's All Chicken Maple Sausage Egg & Cheese Breakfast Burrito - 4.5oz

$2.39($0.53/ounce)

Impossible Plant-Based Savory Sausage Patties - Frozen - 7.2oz/6ct

Impossible Plant-Based Chicken Nuggets Wild Nuggies - Frozen - 13.5oz

$6.99
ImpossibleNew at target
5(6)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.