Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

giada lentil soup

392 results for “giada lentil soup”

Organic Low Sodium Chicken Broth - 32oz - Good & Gather™

Lipton Soup Secrets Noodle Soup Mix - 4.5oz/2pk: Chicken Flavor

$1.99($0.44/ounce)
4.2(483)
Loved for: comforting aroma
SNAP EBT eligible

Organic Beef Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.99

Campbell's Condensed Tomato Bisque Soup - 11oz: No Artificial Colors, No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Condensed Family Size Cream of Chicken Soup - 22.6oz

Sponsored

Proper Good Plant Based Gluten Free Tomato Basil Soup - 12oz

$5.19

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Celery Soup - 10.5oz

$2.19($0.21/ounce)

Campbell's Chunky Hearty Beef Barley Soup - 18.8oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Condensed Family Size Cream of Mushroom Soup - 22.6oz

$2.99($0.13/ounce)
4.8(1072)
Loved for: versatile ingredient
SNAP EBT eligible

Vegetarian Madras Lentils - 10oz - Good & Gather™

$2.89($0.29/ounce)

Knorr Chicken Bouillon Cubes - 3.1oz/8ct: No Artificial Flavors

$1.19($0.38/ounce)
4.5(723)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.