Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gluten free lara bars

515 results for “gluten free lara bars”

Cheetos Cheese Flavored Puffs - 2.5oz: Gluten-Free

$2.79($1.12/ounce)
4.6(362)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Mary's Gone Crackers Gluten Free Super Seed Everything - 4oz

$4.59($1.15/ounce)
4.5(80)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Simple Mills Crackers Pop Mmms Sour Cream & Onion - 4oz: Certified Gluten-Free

Hippeas Flavor Blast Blazin Hot Puffs - 3.75oz: Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.93/ounce)

Utz Ripples Original Potato Chips - 7.75oz: Gluten-Free, Tree Nut Free

$2.79($0.36/ounce)
reg $3.49
Sale

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

HERR'S Honey Cheese Curls - 7.5oz: Gluten-Free

$3.59
4.6(190)
Loved for: great texture
SNAP EBT eligible

Annie's Crackers Gluten Free Cheddar - 4oz

Utz Original Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, Tree Nut Free, Salt Flavor

$2.79($0.35/ounce)
reg $3.49
Sale
4.6(415)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Milton's Craft Bakers Gluten Free Zesty Ranch Crackers - 4.5oz

Quaker Apple Cinnamon Gluten Free Popped Rice Crisps - 7.04oz

$4.29
4.6(188)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Zapp's New Orleans Kettle Style Spicy Cajun Crawtators Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$2.69($0.34/ounce)

HERR'S Baked Cheese Curls - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)
4.7(181)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Unsalted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Utz Kettle Classics Dark Russets Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free, No Preservatives

Herr's Ripple Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

$3.59($0.45/ounce)

Herr's Original Kettle Cooked Potato Chips - 8oz: Gluten-Free

Golden Flake Sweet Heat BBQ Potato Chips - 7.5oz: Gluten-Free

$3.99($0.53/ounce)
4.6(149)
Loved for: unique flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.