Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

granola nut cereal

257 results for “granola nut cereal”

Kodiak Protein-Packed Salted Caramel Granola - 11oz

$5.59
4.7(128)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cocoa Protein Granola - 10oz - Good & Gather™

$4.99
4.4(21)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Organic Whole Grain Strawberry Fruit & Grain Bars - 6ct - Good & Gather™

$3.29($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(2414)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

KIND Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars - 6.2oz/5ct

$7.29($1.18/ounce)

Cascadian Farm Organic Granola - 11oz

$5.89
4.5(388)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Oats & Honey Granola - 11oz - Market Pantry™

$2.79($0.25/ounce)

Date and nut Bars Mini Chocolate Chip Cookie Dough - 7.8oz/10ct - Good & Gather™

$6.89($0.88/ounce)

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

MadeGood Chocolate Dipped Granola Bar Cookie Crumble - 4.2oz

$3.89($0.92/ounce)
4.6(519)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Lovebird Protein Original Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors, Vanilla, Maple

$6.79
was $7.99
New lower price

Kodiak Protein-Packed Chocolate Oat Granola - 11oz

$5.59($0.51/ounce)
4.6(276)
Loved for: rich cocoa flavor
SNAP EBT eligible

Honey Almond Granola - Good & Gather™

$4.79 - $7.19
Good & GatherOnly at target
4.7(905)
Loved for: organic
SNAP EBT eligible

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites - 3.5oz: Vegan, Nut Free

JUNKLESS Chocolate Chip Chewy Granola Bars - 6.6oz/6ct

$3.79($0.57/ounce)
reg $4.19
Sale
4.2(279)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

MadeGood Mornings Cinnamon Bun Soft Baked Oat Bars - 5.3oz/5ct

$3.89($0.73/ounce)
4.6(579)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Strawberry Oatmeal Crumble Breakfast Bars - 8.46oz/6ct

$4.99($0.59/ounce)

MadeGood Chocolate Chip Organic Granola Bites Family Pack - 8.5oz/10ct

$6.99($0.82/ounce)

Sea Salt Dry Roasted Pistachio Kernels - 5.5oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.8(1646)
Loved for: great value
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.