Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ham meat

215 results for “ham meat”

Kretschmar Boneless Bavarian Ham Deli Sliced - price per lb

Applegate Organic Uncured Black Forest Ham - 6oz

$7.99($1.33/ounce)

Frick's Quality Meats Shingled Sliced Ham - 12oz

Frick's Quality Meats Honey Ham Steak - 8oz

$4.49($0.56/ounce)

Kretschmar Virginia Honey Half Ham Deli Sliced - price per lb

Fresh Boneless Diced Pork Sirloin - 1lb - Good & Gather™

$4.29($0.27/ounce)

Uncured Canadian Bacon - 6oz - Good & Gather™

$3.99

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - 2.48-5.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$19.95 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

Hardwood Smoked Thick Cut Bacon - 16oz - Market Pantry™

$4.39($0.27/ounce)

Tyson Savory Campfire Pork Chop - 12oz

$5.00($0.42/ounce)

Sponsored

Hardwood Smoked Center Cut Bacon - 12oz - Market Pantry™

$4.39($0.37/ounce)
Market PantryOnly at target
4.4(1084)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Hillshire Farm Beef Smoked Sausage Rope - 12oz

$5.29($0.44/ounce)
4.6(1115)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Fully Cooked Bacon - 2.1oz - Market Pantry™

$3.39($1.61/ounce)
Market PantryOnly at target
4.5(1453)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Hardwood Smoked Classic Sliced Cut Bacon - 16oz - Market Pantry

$4.39($0.27/ounce)
Market PantryOnly at target
4.4(1967)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

True Story ABF Turkey Bacon - 8oz

$5.99
True StoryNew at target
SNAP EBT eligible

Applewood Smoked Uncured Turkey Bacon - 8oz - Good & Gather™

$4.49($0.56/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(842)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Fresh Ground Pork - 1lb - Good & Gather™

$4.39($0.27/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1298)
SNAP EBT eligible

Oscar Mayer Turkey Bacon - 12oz: Wrapped

$4.79($0.40/ounce)
4.5(1595)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Bone-in Thin Cut Center Cut Pork Chops - 1.20-2.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$8.58 max price($4.29/lb)
Final price will be based on weight.

Hillshire Farm Turkey Smoked Sausage Rope - 13oz

$4.29($0.33/ounce)

Hardwood Smoked Classic Cut Bacon - 16oz - Market Pantry™

$4.89($0.31/ounce)
4.4(162)
Loved for: value for money
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.