Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

frozen ham

318 results for “frozen ham”

Catalina Ham Croquettes - Frozen - 8ct/9.6oz

$3.99($0.42/ounce)

Uncured Diced Ham - 8oz - Good & Gather™

$3.29($0.41/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(574)
SNAP EBT eligible

Hickory Smoked Uncured Boneless Sliced Quarter Ham - price per lb - Good & Gather™

$17.47 max price($4.99/lb)
Final price will be based on weight.

Hickory Smoked Uncured Ham Steak - 8oz - Good & Gather™

$3.29($0.41/ounce)

Columbus Applewood Smoked Uncured Ham - 6oz

Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 9oz - Good & Gather™

$3.59($0.40/ounce)

Sponsored

Uncured Black Forest Ham Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

$6.29($0.39/ounce)

Farmer John Sliced Ham - 12oz

$3.99

Uncured Honey Ham - 16oz - Good & Gather™

$6.29($0.39/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(453)
Loved for: moist and tender
SNAP EBT eligible

Lower Sodium Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 8oz - Good & Gather™

$3.59($0.45/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(802)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Prime Smoked Ham Lunchmeat - 8oz

$3.89($0.49/ounce)
4.4(709)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Applegate Organic Uncured Black Forest Ham - 6oz

$7.99($1.33/ounce)
Skip to next section

Sponsored

Columbus Black Forest Uncured Ham - 6oz

Uncured Ham & Colby Cheese Lunch Kit - 2.9oz - Good & Gather™

$2.29($0.79/ounce)

Lower Sodium Uncured Honey Ham Ultra-Thin Deli Slices - 16oz - Good & Gather™

Frick's Quality Meats Shingled Sliced Ham - 12oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.