Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hot chicken noodle challenge

1,000+ results for “hot chicken noodle challenge”

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Perdue Shortcuts Boneless Skinless Garlic Herb Chicken Breasts - 1.5lbs

Tyson Game Time Sports Nugget - Frozen - 25oz

$6.99
TysonNew at target
4.3(4)
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural Chicken Tenderloins - Frozen - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Mighty Spark Food Co. Asian Style Ground Chicken - 16oz

Tyson Boneless Chicken Drumsticks - 1.75lbs - price per lb

$5.23 max price($2.99/lb)
Final price will be based on weight.

Tyson Applewood Smoked Pulled Boneless Chicken - Frozen - 18oz

Boar's Head Sweet B's Honey Barbeque Glazed Chicken Breast - price per lb

$64.35 max price($13.99/lb)
Final price will be based on weight.

Sponsored

Foster Farms Buffalo Strips - Frozen - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
Foster FarmsNew at target
4(32)
SNAP EBT eligible

Tyson Chipotle Diced Chicken - Frozen - 20oz

$8.99
TysonNew at target
3.6(5)
SNAP EBT eligible

Farmer Focus Organic Parmesan and Herb Chicken Meatballs - 12oz

Valley Fresh White & Dark Chicken in Water - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(163)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Yummy Whole Grain Dino Buddies Chicken Nuggets - Frozen - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.7(371)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Tyson Teriyaki Boneless Skinless Chicken Thighs - 20oz

$7.99($0.40/ounce)

Yummy Whole Grain Alpha Buddies Chicken Breast Nuggets - - 21oz

$6.29($0.30/ounce)
4.6(325)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible

Little Spoon Chicken Maple Sausage Bites - 9.8oz

$9.99
Little SpoonNew at target
4.8(85)
SNAP EBT eligible

Foster Farms Take Out Crispy Bites Mild Buffalo - 20oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.