individual jelly
273 results for “individual jelly”
$4.49($0.50/ounce)
$9.99($0.56/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.29($1.14/ounce)
Loved for: bold fruity flavors
SNAP EBT eligible
$28.10($0.47/ounce)
Value Bundle
$29.58 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$5.19($0.40/ounce)
Loved for: healthy option
SNAP EBT eligible
$6.89($0.53/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.19($0.40/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.99
$6.89($0.53/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.79($0.68/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.39($0.57/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.59($0.46/ounce)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible
AMOSNew at target
SNAP EBT eligible
$4.79($0.68/ounce)
SNAP EBT eligible
$9.99($0.45/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI