individual jelly
243 results for “individual jelly”
$3.99($0.50/ounce)
Loved for: convenient
SNAP EBT eligible
$4.79($0.68/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.39($0.57/ounce)
Loved for: sweet flavor
SNAP EBT eligible
$5.99($0.58/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$3.99 - $14.79
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.99($0.50/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$6.89($0.53/ounce)
$5.99($0.58/ounce)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible
$2.31($0.21/ounce)
reg $2.89
Sale
Loved for: light and crispy
SNAP EBT eligible
$3.19($0.41/ounce)
was $3.69
New lower price
SNAP EBT eligible
$3.99($0.15/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI