instant mac and cheese
289 results for “instant mac and cheese”
$9.48($0.58/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately
$1.19($0.22/ounce)
$7.79
$7.19($0.20/ounce)
Loved for: creamy flavor
SNAP EBT eligible
$12.69($0.15/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$5.39($0.15/ounce)
$1.19($0.22/ounce)
$3.99($0.50/ounce)
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$5.99($0.50/ounce)
Sponsored
$8.99($0.47/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$4.99($0.61/ounce)
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$3.69
Value Bundle
$3.88 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible
$8.99($0.47/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored