jelly fruit
$5.99($0.75/ounce)
$3.99($0.65/ounce)
$5.99($0.75/ounce)
Loved for: sweet and crunchy
SNAP EBT eligible
$5.99
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible
$4.29($0.34/ounce)
Loved for: sugar free option
SNAP EBT eligible
$5.99($1.43/ounce)
$3.99
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$8.79
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.29($0.34/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$3.99($0.51/ounce)
Loved for: natural flavors
SNAP EBT eligible
Sponsored
Powered by AI