Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kalamata olives pitted

211 results for “kalamata olives pitted”

Early California Large Pitted Ripe Black Olives - 6oz

Sliced Black Ripe Olives 2.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.88/ounce)

Pearls Large Pitted Ripe Black Olives - 6oz

$2.49($0.42/ounce)
was $2.69
New lower price
4.6(156)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Divina Pitted Frescatrano Olives - 4.9oz: Gluten-Free, Mixed Olives

$4.19($0.86/ounce)
reg $5.99
Sale

Pitted Medium Black Ripe Olives - 6oz - Market Pantry

$1.99($0.33/ounce)
Market PantryOnly at target
4.6(91)
Loved for: good size
SNAP EBT eligible

Italian Country Style Pitted Olive Mix - 6oz - Good & Gather™

$4.99($0.94/ounce)

Pearls Specialties Blue Cheese Hand-Stuffed Queen Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.4(147)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Early California Medium Pitted Ripe Olives - 6oz

Pearls Sliced Ripe Black Olives - 3.8oz

$1.99($0.52/ounce)

Sponsored

Early California Sliced Ripe Olives - 6.5oz: Pitted, Black Olives

$3.59($0.55/ounce)
was $3.99
New lower price

Pearls Olives-to-Go Pimiento Stuffed Olives - 4ct

$3.99($0.62/ounce)

Mezzetta Super Colossal Spanish Queen Pimento Stuffed Olives - 10oz

$6.59($0.66/ounce)

Olibites Pitted Green Olives with Lemon and Thyme - 1oz

$1.99($1.99/ounce)
4.4(46)
Loved for: flavorful seasoning
SNAP EBT eligible

Pearls Olives-to-Go Pitted Large Ripe Black Olives - 16ct

$10.99($0.57/ounce)

Early California Sliced Ripe Olives - 6.75oz/3pk

Early California Green Ripe Medium Pitted Olives - 6oz

Mezzetta Imported Spanish Queen Martini Olives - 10oz: Unpitted, Green Olives

$6.59($0.66/ounce)

Early California Reduced Sodium Large Pitted Ripe Olives - 6oz

Chopped Black Ripe Olives - 4.25oz - Market Pantry™

$1.99($0.47/ounce)

Pearls Green Ripe Medium Pitted Olives - 6oz

$2.89($0.48/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.