Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

keto sweets

1,000+ results for “keto sweets”

Bachan's Sweet Honey Japanese BBQ Sauce - 17oz

$8.49($0.50/ounce)

Classico Traditional Sweet Basil Pasta Sauce 24oz

$2.99($0.12/ounce)

Sweet Baby Ray's Honey Barbecue Sauce - 28oz: Gluten-Free

Frank's RedHot Sweet Chili Dipping Sauce - 12 fl oz

$4.29
4.8(110)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce 10oz: Keto Certified, Dairy-Free

Barilla Pesto Sweet & Spicy Pepper Sauce - 6.2oz

Capital City Sweet Hot Mambo Sauce - 12 fl oz

$8.49($0.71/fluid ounce)

FLY BY JING Sweet + Spicy Sichuan Chili Sauce - 6oz

$11.49($1.92/ounce)
4.9(630)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Cholula Sweet and Spicy Chamoy Sauce - 8oz: Medium Spice Level

$3.89($0.49/ounce)
4.3(43)
Loved for: versatile flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Yo Mama's Classic Low-Sodium & Low-Carb Keto Pizza Sauce 3pk / 12.5oz

$10.79($0.43/ounce)

Melinda's Thai Sweet Chili Sauce

$0.99 - $4.99
4.4(66)
Loved for: versatile condiment
SNAP EBT eligible

Yo Mama's Foods Low-Sodium & Low-Carb Keto Marinara Pasta Sauce 3pk / 25oz

$23.99($0.96/ounce)

Monte's Tomato and Sweet Pepper Sauce - 24oz: Gluten-Free

$8.99($0.37/ounce)
4.7(42)
Loved for: sweet flavor
SNAP EBT eligible

Pisqueya Passion Fruit Spicy Sweet Hot Sauce - 5 fl oz

$9.99($2.00/fluid ounce)
4.4(64)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Kikkoman Teriyaki Marinade & Sauce 10oz: Keto Certified, Vegan

$4.29($0.43/fluid ounce)

Kikkoman Traditionally Brewed Soy Sauce - 5 fl oz: Keto Certified, Vegan

$2.79($0.56/fluid ounce)

Kansas City's Own Gates Bar-B-Q Sauce Sweet & Mild - 18oz

Yo Mama's Foods Low-Sodium & Low-Carb Keto Spicy Marinara Pasta Sauce 3pk / 25oz

$23.99($0.32/ounce)

Heinz Flavor Tour Thai Inspired Sweet Chili Sauce - 10 fl oz

$4.29($0.43/fluid ounce)
4.6(983)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.