Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids meals

541 results for “kids meals”

MiLa Sweet and Sour Pork Rice Bowl - 9.5oz

Deep Indian Kitchen Gluten Free Chicken Biryani - 9oz

Stouffer's Cheddar Cheese Potato Bacon Bake Meals - 10oz: No Added Sugar

$3.59($0.36/ounce)

Stouffer's Baked Chicken Meal - 8.75oz: High Protein

$3.59($0.40/ounce)

MiLa Chicken and Mushroom Rice Bowl - 9.5oz

Tai Pei Shrimp Fried Rice - 9oz

$3.69

Sponsored

Marie Callender's Garlic Butter Steak Bites - 11.75oz

$3.89($0.33/ounce)

MiLa Black Pepper Beef Rice Bowl – 9.5oz

Tai Pei Beef & Broccoli - 10oz

$3.69($0.37/ounce)
4.2(48)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Stouffer's Meat Lovers Lasagna - 10oz

$3.59($0.36/ounce)
4.3(1943)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Stouffer's Frozen Chicken A La King - 11.5oz

$3.59($0.31/ounce)

Bettr Bowl Frozen Beef Birria Rice Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)
4(20)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Bettr Bowl Lemon Cilantro Chicken Burrito Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)
4.7(14)
Loved for: flavorful taste
SNAP EBT eligible

Bettr Bowl Chipotle Chicken Burrito Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)

Stouffer's Five Cheese Mac and Cheese Frozen Pasta Meals - 8oz​

Lean Cuisine 2ct/10oz Comfort Cravings Frozen Five Cheese Rigatoni

$5.68($0.28/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately

Lean Cuisine Frozen Chicken Fajita Quesadilla - 5oz

$3.49($0.70/ounce)
4.1(61)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.