Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

low calorie oatmeal

206 results for “low calorie oatmeal”

Oats Overnight Chocolate Peanut Butter Breakfast Shake - 8.8oz/4ct

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Kellogg's Special K Protein Banana Nut Breakfast Cereal - 17.3oz: No Certified Synthetic Colors

Kodiak Protein-Packed Salted Caramel Granola - 11oz

$5.59
4.7(127)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Bobo's Oat Bars Breakfast Bar Blueberry - 7.8oz/6ct

Cheerios Strawberry Banana Family Size Cereal - 19 oz

4.7(16245)
Loved for: nutritional value
SNAP EBT eligible

Cookies & Cream Granola - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(206)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Simple Mills Organic Gluten Free Oat Flour Cinnamon Swirl Muffin and Cake Baking Mix - 11.2oz

$6.99
reg $7.99
Sale

Honey Nut Cheerios Gluten Free Breakfast Cereal - 32oz: Low Fat

$7.39($0.23/ounce)
4.8(3529)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

KIND Breakfast Protein Bars Peanut Butter Banana Dark Chocolate - 8g Protein - 21.2oz/24ct

$9.79($0.46/ounce)

MAGIC SPOON Dark Chocolate Almond Protein Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$8.99($1.12/ounce)

Plant-Based Oatmeal Chocolate Chip Protein Bars - 12g Protein - 4ct - Good & Gather™

$7.49
was $7.99
New lower price

Redefine Foods Skippy Peanut Butter Flavor Oatmeal Protein Pie - 10oz/4ct

Lovebird Protein Cinnamon Granola - 8oz: No Certified Synthetic Colors

$6.79
was $7.99
New lower price

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.