Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

low sodium chicken

206 results for “low sodium chicken”

Impossible Plant-Based Spicy Chicken Patties - Frozen - 13.5oz/5ct

Pacific Foods Gluten Free Organic Low Sodium Free Range Chicken Broth - 32 fl oz/4ct

$7.79($0.24/fluid ounce)

Kevin's Foods Gluten Free Thai-Style Coconut Chicken - 16oz

$10.49($0.66/ounce)

Three Cheese Chicken Meatballs - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)

Swanson Natural Goodness Gluten Free 33% Less Sodium Chicken Broth - 48oz

$3.99($0.08/ounce)
Select items on sale

Impossible Plant-Based Spicy Chicken Nuggets - Frozen - 13.5oz

$6.99
ImpossibleNew at target
4.9(11)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

kevin's foods Gluten Free Size Teriyaki Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Sponsored

kevin's foods Gluten Free Size Lemongrass Chicken - 28oz: Dairy-Free, Soy-Free

$14.99($0.54/ounce)

Tyson Honey BBQ Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)

Grilled Teriyaki Chicken Thighs 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
4.1(82)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Harvestland Organic Chicken Breast Tenders - 0.8-1.35lbs - price per lb

$9.84 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Shortcuts Boneless Skinless All Natural Chicken Breasts - 1.5lbs

Tyson Cheesy Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)
4.3(36)
Loved for: convenient cooking
SNAP EBT eligible

Custom Made Meals Raised without Antibiotics Fresh Dill Pickle Chicken Bites - 16oz

$8.99
was $9.99
New lower price

Perdue Shortcuts Strips Chicken Breast - 1.25lbs

$5.29($0.26/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.