mac and cheese white
$3.59($0.30/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.59($0.27/ounce)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible
$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
$3.79($0.34/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$2.99($0.57/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.59($0.27/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$2.69($0.22/ounce)
Loved for: creamy flavor
SNAP EBT eligible
$6.29($0.66/ounce)
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$7.19($0.17/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
$3.49($0.44/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.64($0.42/ounce)
Value Bundle
$6.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$6.29($0.17/ounce)
$4.39($0.59/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
Sponsored