mac and cheese white
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: gluten-free option
SNAP EBT eligible
$11.19($0.70/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$3.39($0.62/ounce)
Loved for: nutritious alternative
SNAP EBT eligible
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible
$5.99($0.80/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$5.12($0.21/ounce)
Value Bundle
$5.38 when purchased separately
Sponsored
$5.99($0.25/ounce)
$4.49($0.32/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$5.99($0.75/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$7.79
$4.89($0.67/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$8.99($0.47/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$7.39($0.65/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.99($0.92/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.59($0.14/ounce)
$2.99
SNAP EBT eligible
Sponsored