mac cheese sticks
396 results for “mac cheese sticks”
$3.69
Value Bundle
$3.88 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$5.99($0.80/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
$6.99($0.67/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$1.49($0.27/ounce)
$2.69($0.19/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$7.10($0.36/ounce)
reg $7.89
Sale
SNAP EBT eligible
$5.99($0.60/ounce)
$3.99($0.53/ounce)
Sponsored
$4.89($0.22/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$2.29($1.15/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$3.49($0.25/ounce)
reg $3.69
Sale
$7.99
$4.99($0.55/ounce)
Loved for: low calorie
SNAP EBT eligible
$5.12
Value Bundle
$5.38 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$3.29($0.41/ounce)
was $3.59
New lower price
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible
$1.59($0.14/ounce)
Sponsored
Trending now
- $9.39($1.57/ounce)Buy 1 get 1 25% off trick-or-treat candy bags4.2 out of 5 stars with 272 ratings
- $4.79($0.64/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.5 out of 5 stars with 65 ratings
- $4.79($0.64/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.2 out of 5 stars with 156 ratings
- $12.99Buy 1 get 1 25% off trick-or-treat candy bags4.3 out of 5 stars with 7 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 4245 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 2928 ratings
- $4.79($0.60/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 3974 ratings
- $4.79($0.68/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1887 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1272 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 2453 ratings
- $4.79($0.60/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 1817 ratings
- $4.79($0.56/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 1672 ratings
- Highly rated$4.79($0.68/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.4 out of 5 stars with 1175 ratings