mac noodles
$4.99($0.52/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$1.39($0.23/ounce)
reg $1.59
Sale
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$5.12($0.21/ounce)
Value Bundle
$5.38 when purchased separately
$1.59($0.14/ounce)
$6.29($0.66/ounce)
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$3.69
Value Bundle
$3.88 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$4.99($0.95/ounce)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible
$1.29
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.19
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
$2.69($0.22/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$7.79
$2.49($0.21/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.29 - $1.99
$4.99($0.61/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$1.69($0.51/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.89($0.24/ounce)Buy 2 for $4 Barilla pasta4.5 out of 5 stars with 286 ratings