mac noodles
$1.19($0.22/ounce)
$2.39($0.15/ounce)
$2.69($0.19/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.99($0.66/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$1.19($0.16/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.99($0.21/ounce)
Buy 2 for $4 Barilla pasta
Sponsored
$6.99($1.23/ounce)
$2.99($0.50/ounce)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible
$1.99($0.32/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.29($0.66/ounce)
$8.29
Loved for: plump noodles
SNAP EBT eligible
$1.69($0.28/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$3.99($0.33/ounce)
Sponsored
Trending now
- $2.89($0.24/ounce)Buy 2 for $4 Barilla pasta4.5 out of 5 stars with 286 ratings